piątek, 30 września 2016

Medalowo na Międzypowiatach w Kamionie.

30 września Kamion k. Sochaczewa gościł biegaczy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Roozegrane zostały zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych. Miło było popatrzeć na walkę reprezentantów SP 7 Sochaczew, Gimnazjum nr 3 oraz KM Aktywni Sochaczew, zwłaszcza gdy część z nich awansowała do Mazowieckiego Finału Igrzysk. Oczywiście były też miejsca medalowe.
Reprezentacja SP 7 i Gim 3 Sochaczew na zawodach Międzypowiatowych w Kamionie.
Jest dobry humor są dobre wyniki :)
Awans do Finału Igrzysk któe odbędą się wiosną 2017 roku wywalczyła pierwsza 12 z każdego biegu.
Oto wyniki.
Klasy 5 - 800 metrów dziewcząt.
W tym biegu wystartowała Lisa Nagaoka. Niestety nie udało się dobiec na premiowanym awansem miejscu. Lisa dobiegała na 40 pozycji.
Lisa kończy bieg na 800 metrów.
Klasy 6 dziewcząt - 800 metrów.
Na 34 miejscu do mety dobiegła Jagoda Szustkiewicz.
Jagoda dobiega do mety.
W biegu na dystansie 1000 metrów chłopców z klas 6 mieliśmy dwóch reprezentantów. Do mety na 6 pozycji dobiegł Eryk Tyl. Bliski awansu był Mateusz Odolczyk który zajął 14 miejsce.

Rywalizację w biegach gimnazjalnych rozpoczęły dziewczyny - startowały na dystansie 1000 metrów.
W klasach pierwszych niesamowite emocje. Drugie i trzecie miejsce przypadło trenującym w KM Aktywni Sochaczew Julii Wosińskiej (Lasocin) i Weronice Lewandowskiej (Wymysłów) na 6 miejscu bieg ukończyła Weronika Wilczek.
Dobry finisz Weroniki Wilczek - dał awans na Igrzyska
Aktywne na podium. 2 Julia Wosińska i 3 Weronika Lewandowska

W klasach 3 gimnazjum reprezentowały nas dwie zawodniczki. Aleksandra Pietruszka i Julia Dragańska. Na medalowej trzeciej pozycji dobiegła Ola. Sprawiając wszystkim miłą niespodziankę :)
Aleksandra Pietruszka z brązowym medalem.

Gimnazjaliści rywalizowali na dystansie 1500 metrów. W klasach pierwszych Denis Pysaniuk zajął 30 miejsce.
Denis (w środku) walczy o jak najwyższe miejsce.

Bieg klas drugich przyniósł nam srebro. Wywalczył je Jakub Kasza po bardzo zaciętej i wyrównanej walce.
Kuba na 2 stopniu podium.

W biegu klas trzecich gimnazjum wystartował Patryk Karczewski, który zajął 41 miejsce.

Do finału Igrzysk Mazowieckich awansowali: Eryk Tyl, Weronika Wilczek, Jakub Kasza i Aleksandra Pietruszka - finały na wiosnę.