poniedziałek, 26 czerwca 2017

Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w LA - 8 medali Aktywnych

24 czerwca 2017 roku, w pierwszy wakacyjny weekend odbyły się I Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Lekkiejatletyce. Nie zabrakło na nich reprezentantów KM Aktywni Sochaczew. Zawody zorganizowane zostały w bardzo towarzyskiej formule, bowiem były kategorie wiekowe od dzieci młodszych po samych weteranów. Zwycięzcy otrzymywali medale, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.
Reprezentacja Sochaczewa na Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego w lekkiej atletyce
Wyniki sportowe:
Szczegółowe wyniki podam jak tylko pojawią się oficjalne wyniki zawodów.

Skok w dal:
Dominika Czubak zajęła 1 miejsce. Oprócz Dominiki skakali jeszcze Patrycja Ptaszyńska i Dawid Ptaszyński.

60m:
KM Aktywni Sochaczew miało dwójkę przedstawicieli. Z najkrótszym dystansem zmagali się Dawid Ptaszyński i Patrycja Ptaszyńska.

100m:
W biegu na 100 metrów wystartowało dwóch weteranów Emanuel Zimny i Piotr Walisiewicz oraz juniorka Agata Szymańska. Agata zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej, natomiast Emanuel był drugi.

200m:
W 200 metrach dwa zwycięstwa. Rywalizację juniorską wygrała Agata Szymańska, a weterańską Emanuel Zimny

300m:
Na 300 metrów drugi złoty medal zdobyła Dominika Czubak. Poza Dominiką w biegu wystartowali Patrycja Ptaszyńska i Dawid Ptaszyński.

600m:
Na 600 metrów biegały dwie nasze zawodniczki Julia Zimna i Kornelia Grzesiak.

800 metrów to zwycięstwo Weroniki Lewandowskiej w młodzikach oraz trzecie miejsce Sławomira Lewandowskiego w weteranach.