środa, 31 stycznia 2018

Słabszy występ siódemkowych siatkarzy z rocznika 2002-2004. Eliminacje miejskie.

31 stycznia 2018 roku w SP 1 Sochaczew rozegrano turniej do mistrzostw powiatu w piłce siatkowej. W turnieju wzięła udział reprezentacja SP 7 Sochaczew. Niestety w gronie czterech drużyn zajęliśmy słabe trzecie miejsce. Dwie przegrane i jedno zwycięstwo to stanowczo za mało by myśleć o awansie na turniej powiatowy.
Na rozgrzewce przed meczem.
W pierwszym meczu z gospodarzami SP 1 przegraliśmy 0:2 w setach (20:25); (20:25).
W drugim meczu rywalem było SP 6 Sochaczew. Ten mecz wygraliśmy 2:0 w setach (25:23) i (25:20).
W ostatnim meczy z Gimnazjum Chopin przegraliśmy 1:2 w setach (15:25), (25:18) i (12:15).
Skład SP 7 Sochaczew: Michał Połeć, Mikołaj Walczak, Jakub Kasza, Bartosz Zakościelny, Łukasz Łukaszyk, Denis Pysaniuk, Konrad Mielczarek, Maciej Brdeja, Patryk Wyrembowski.