niedziela, 12 listopada 2017

XXV Niepodległościowe Biegi w Górze Kalwarii

Udał się niepodległościowy start w Górze Kalwarii na dystansie 5 kilometrów. 12 listopada 2017 roku grupa Aktywnych Sochaczew w różnym wieku wybrała się uczcić biegowo święto wolności.
Najstarsza część Aktywnej ekipy - Bieg Niepodległości 2017 w Górze Kalwarii
Zanim odbył się bieg główny na dystansie 5 km, w akcji oglądaliśmy najmłodszych klubowiczów. W biegach młodzieżowych na różnych dystansach w zależności od wieku startowali: Zofia Siekiera, Maria Narkintowicz, Patrycja Ptaszyńska, Dawid Ptaszyński, Weronika Wilczek, Justyna Karczewska, Patrycja Osińska.
W biegu głównym mieliśmy 3 reprezentantów i w gronie 177 zawodników którzy ukończyli bieg spisali się bardzo dobrze.
9 miejsce zajął Daniel Nosarzewski czas: 18.26 dał mu 6 miejsce w kategorii M20 (do 29 lat).
12 miejsce zajął Emanuel Zimny czas: 18.38 dał mu 4 miejsce w kategorii M30 (30-39 lat).
30 miejsce zajął Kamil Nitek czas: 20.59 dał mu 9 miejsce w kategorii M20.
Trasa 5 kilometrów bardzo wymagająca, zwłaszcza stromy podbieg na ostatnim kilometrze trochę nas spowolnił.
Niebawem kolejne starty...a teraz trening :)