środa, 11 kwietnia 2018

Wiosenne pływackie medale SP 7 Sochaczew.

11 kwietnia 2018 roku na basenie Orka w Sochaczewie rozegrane zostały wiosenne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. W rywalizacji wystartowała dwudziesto-osobowa reprezentacja SP 7 Sochaczew. W konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie wywalczyli komplet medali, a w rywalizacji sztafet najmłodsi stanęli na 3 miejscu podium.
2 medale złoto i i brąz wywalczone w rywalizacji najmłodszych dziewcząt
Dla reprezentacji SP 7 Sochaczew medale zdobywali:
W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej dziewcząt - 25 metrów stylem dowolnym złoty medal wywalczyła Aleksandra Błaszczyk, a brąz Maria Niemiec.
Na kolejny indywidualny medal czekaliśmy do wyścigu chłopców z klas gimnazjalnych. W wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym srebrny medal wypływał Konrad Mielczarek.
Konrad Mielczarek na 2 miejscu.
Z bardzo dobrej strony pokazała się najmłodsza sztafeta 4x25 metrów w której płynęli Aleksandra Błaszczyk, Maria Niemiec, Marcel Feliga i Kacper Pisarek dopłynęli na 3 pozycji i zdobyli brązowe medale.

Oprócz medalistów w reprezentacji SP 7 Sochaczew pływali: Maja Madanowska, Karolina Zagajewska, Daria Marzęcka, Kornelia Grzesiak, Lisa Nagaoka, Zofia Wilczak, Aleksandra Połeć, Adrian Fergiński, Szymon Kuśmierek, Hubert Ślufarski, Dawid Błaszczyk, Miłosz Pędowski, Adam Lipczyński, Hubert Radzio, Bartosz Zakościelny.