poniedziałek, 5 listopada 2018

3 miejsce w powiecie koszykarek z SP 7 Sochaczew

5 listopada 2018 roku w sali gimnastycznej SP 1 w Sochaczewie odbył się powiatowy turniej w koszykówce dziewcząt. Rywalizowały roczniki 2003-2005. W gronie 6 najlepszych powiatowych zespołów stanęły do walki reprezentantki SP 7 Sochaczew.
Reprezentacja dziewcząt, kończy turniej na 3 miejscu w powiecie
Plany i ambicje mieliśmy bardzo duże. Niestety pierwszy słaby mecz w naszym wykonaniu z Teresinem to porażka 12:16. Przegrana która przekreśliła marzenia o finale. Drugi mecz z Kozłowem Biskupim wygraliśmy wysoko 19:1. Zwycięstwo i porażka w grupie A pozwoliło nam zagrać mecz o 3 miejsce.
W "małym finale" spotkaliśmy się z zespołem Chopina. Bardzo dobrze grającą drużyną, świetnie poruszającą się po boisku, bardzo mądrze broniącą się. Podobnie jak my (przed zawodami) mierzącą wyżej niż tylko walka o 3 miejsce. Pojedynek był zacięty. Po 4 kwartach na tablicy widniał wynik 8:8. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej więcej sił zachowały dziewczyny z SP 7 i ostatecznie pokonały drużynę z Chopina 12:8.
Skład SP 7 Sochaczew: Oliwia Witkowska, Malwina Szwarc, Klaudia Piątkowska, Wiktoria Zięcina, Patrycja Osińska (blondynka), Patrycja Osińska (brunetka), Kinga Burzyńska, Izabela Bogucka, Martyna Orlińska, Weronika Wilczek.