niedziela, 27 maja 2018

Znakomite starty Aktywnych Sztafet w Mszczonowie.

W sztafetach siła. Praca nad indywidualnym rozwojem + połączenie sił + umiejętności + wsparcie drużyny = sukces. 27 maja 2018 roku w Mszczonowie odbyły się biegi sztafetowe pod nazwą "Energetyczna 10- tka" organizowana przez DSM Nutritional Products Sp. z o.o. W biegach wystartowały dwie sztafety KM Aktywni Sochaczew, dwie stanęły na podium, a dodatkowym smaczkiem był fakt że łącznie wzbogaciliśmy się o 1500 złotych.
Dwie sochaczewskie sztafety - starsza 4x2,5 km i młodsza 4x600
Jako pierwsze wystartowały sztafety krótsze 4x600 metrów. Pobiegły w niej Malwina Szwarc, Patrycja Osińska, Kinga Burzyńska i Weronika Wilczek. Warto zaznaczyć że była to jedyna sztafeta składająca się samych dziewcząt. Wspaniale nawiązały walkę z drużynami mieszanymi (rywale najczęściej biegali w konfiguracji 3 chłopców + 1 dziewczynka) i ostatecznie zajęły 3 miejsce. Dziewczyny otrzymały drobne upominki i pulę 500 złotych do podziału.
Punktualnie w południe do rywalizacji stanęła sztafeta 4x2,5 kilometra. Pobiegliśmy w składzie: Emanuel Zimny, Weronika Lewandowska, Sławomir Lewandowski, Daniel Nosarzewski. Od początku do końca rywalizacji zajmowaliśmy drugie miejsce. Ta sztafeta również otrzymała sympatyczne nagrody i łącznie wysoką nagrodę 800 złotych. Na wyróżnienie zasługuje Daniel Nosarzewski który okazał się najszybszym zawodnikiem ze wszystkich sztafet i został uhonorowany dodatkowym bonusem 200 złotowym.
Dodatkowo znakomite jedzenie, wspaniała atmosfera zawodów. Super spędzony czas i integracja klubowa.
Wszytsko niezmierne potrzebna w kontekście Mistrzostw Polski w biegach sztafetowych, w których już w przyszłym tygodniu wystartują dziewczyny.
Tuż po biegu - 600 metrowe odcinki nie zmęczyły dziewczyn.
Weronika kończy sztafetę z ogromną przewagą.