wtorek, 19 czerwca 2018

Siódemka na "Little Heroes Life" w Gostyninie

19 czerwca 2018 roku w Gostyninie odbył się bieg Little Heroes Life. Biegi odbywały się w kategorii klas IV, V i VI oraz open. Wszyscy do przebiegnięcia mieli dystans ok 1200 metrów. Na dystansie znajdowały się rozmaite przeszkody takie jak opony, przejścia przez płoty, drabinki, czołganie, wspinaczka. Bardzo dobrze na zawodach spisała się ekipa SP 7 Sochaczew. Swoje biegi wygrali.....
40 osobowa ekipa na Ogólnopolskim Chelleng-u
Swoje biegi wygrali w kategorii klas IV Jakub Rosłoniak, w kategorii klas VI - Maksymilian Kochański. W "fali open" wystartowali Emanuel Zimny i Marcin Niemiec, którzy pod czujnym okiem głównego trenera ekipy Włodzimierza Gerasika zajęli odpowiednio: 1 miejsce Emek i 3 Marcin.
Szkoła Podstawowa nr 7 Sochaczew w rywalizacji zespołowej zajęła 2 miejsce.
Zawody w Gostyninie to super spędzony przedwakacyjny czas w formie sportowej i wesołej rywalizacji fair play. Miejmy nadzieję że takich imprez będzie coraz więcej, a może wkrótce zawitają i do Sochaczewa.