sobota, 17 września 2022

Trzy medale z Mistrzostw Mazowsza w Ciechanowie

17 września 2022 w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wystartowali zawodnicy KM Aktywni Sochaczew. Zdobyli 3 medale: 1 złoty i 2 brązowe.

Złoty medal wywalczył w biegu na 1000 metrów Szymon Pilichowski z nowym rekordem życiowym 2.56.70. W tym samym biegu Julian Chudy był 8 z wynikiem 3.13.52 poprawił również rekord życiowy.
Brązowy medal w biegu na 100 metrów zdobył Antoni Sot. W eliminacjach uzyskał wynik 12.20 (wiatr -0.8 m/s) awansował do finału z 4 miejsca. W finale uzyskał wynik 12.01 (+1.7 m/s) z nowym rekordem życiowym został trzecim zawodnikiem na Mazowszu.
Brąz przypadł również Natalii Hoyer w biegu na 300 metrów. Natalia uzyskała wynik 44.18.
W biegu na 100 metrów kobiet 5 miejsce zajęła Karolina Kuracka z wynikiem 13.54 (+0.5 m/s). Po seriach eliminacyjnych była 6 z wynikiem 13.53 (+0.9 m/s). W tym samym biegu Maja Kreps z wynikiem 17.15 (+2.0 m/s) zajęła 25 lokatę z nowym rekordem życiowym.
Aktywne dziewczyny wystartowały również w sztafecie 4x100 metrów. Skład Maja Kreps, Karolina Kuracka, Patrycja Ptaszyńska, Natalia Hoyer zajął 7 miejsce z wynikiem 56.11.

KM Aktywni Sochaczew działają bez zbierania jakichkolwiek składek od uczestników zajęć lekkoatletycznych. Pomoc czerpiemy z dotacji Urzędu Miasta Sochaczew oraz programu Lekkoatletyka dla Każdego.

Dziękujemy siłowni Best Gym Sochaczew ul. Ogrodowa 2 za możliwość trenowania i przygotowywania się do startów.

Osoby/firmy które chciałyby dodatkowo wspomóc działającą sekcję młodzieży KM Aktywni Sochaczew prosimy o przelanie dowolnej kwoty na konto klubu.
72 1240 1822 1111 0010 3799 6896 - tytułem "wpłata na sekcję młodzieżową". Pozyskane w ten sposób fundusze wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie do dofinansowań wyjazdów na zawody, opłat startowych, sprzętu treningowego lub pomogą w dofinansowaniu obozu sportowego.

Do współpracy zapraszamy również firmy małe i duże zainteresowane reklamą w zamian za zakup sprzętu sportowego dla zawodników. Kontakt mailem: ezimny1981@gmail.com.

Chętnych do wspólnego trenowania proszę o kontakt tel. 697296626.