niedziela, 20 października 2019

Remis Bzury - cieszy i napawa optymizmem.

Różnie można sobie interpretować remis przed własną publicznością. Ważne by patrzeć pozytywnie na to co się działo na boisku. Pierwszą połowę Bzura zagrała dobrze, momentami bardzo dobrze. Udokumentował to Kamil Kacprzak bramką z rzutu karnego.
Rozgrzewka przedmeczowa
W drugiej połowie również przeważaliśmy, jednak to rywal strzelił bramkę na 1:1. Mimo wielu klarownych sytuacji z naszej strony nie udało się zmienić rezultatu.
Jak widać wstawanie z kolan po porażkach nie jest proste dla tego młodego zespołu. Walczymy z głową podniesioną do góry, wiemy wszyscy i czujemy że jest coraz lepiej, i będzie coraz lepiej.
Skład Bzury: Michał Połeć (bramkarz), Adam Zając, Adam Żółtowski, Sebastian Strzelczyk, Jakub Kowalski, Dawid Stypuła, Kamil Kacprzak, Maciej Brdeja, Kamil Wojciechowski, Mateusz Struzik, Hubert Krasoń.
Na zmiany wchodzili: Paweł Piórkowski, Mateusz Tymorek, Jan Wierzbicki.
Rezerwowy bramkarz: Michał Orliński.