wtorek, 19 marca 2019

Siódemka na brązowo - eliminacje do Mistrzostw Powiatu Sochaczewskiego w piłce nożnej

19 marca 2019 roku na szkolnych boiskach SP 7 w Sochaczewie zorganizowany został turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu Sochaczewskiego w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców (rocznik 2006 i młodsi). Obydwie siódemkowe reprezentacje sklasyfikowane zostały na trzecich miejscach.
Reprezentacja dziewcząt SP 7 Sochaczew w minipiłce nożnej.
Na zwycięzców czekał nie tylko awans na zawody powiatowe ale również puchar dla zwycięskiej drużyny oraz medale dla zawodników. Nagrody ufundowane zostały przez nauczycieli wf w SP 7.