środa, 29 lipca 2020

Emanuel 2 w Polsce w trójboju sprinterskim kat.M35, Julia Skomiał z II klasą sportową.

W nietypowym terminie bo we wtorek 28 lipca 2020 roku w Toruniu odbył się 42 Memoriał Imienia Grzegorza Duneckiego. Na starcie tych zawodów nie zabrakło lekkoatletów z KM Aktywni Sochaczew. Wykonali nie tylko dobrą pracę startową, ale również przywieźli do Sochaczewa miłe trofeum jakim jest Vicemistrzostwo Polski Masters w kategorii M35.
Kolejny znakomity występ zaliczyła Julia Skomiał. Dystans 100 metrów pokonała w 12.70. Co jest nie tylko jej nowym rekordem życiowym, ale wynikiem na znakomitą 2 klasę sportową.
Julia Wystartowała również w biegu na 200 metrów. Poprawiła w nim swój rekord życiowy o ponad półtorej sekundy. Obecnie wynosi on 27.23 i jest wynikiem na 3 klasę sportową.
Michalina Gosik startowała w biegach płotkarskich. Dystans 80 metrów pokonała w 15.03, natomiast 300 metrów w 50.07.
Emanuel Zimny startujący w kategorii masters M35. Zajął 2 miejsce w kraju z następującymi wynikami 60 m - 8.07, 100 m - 12.77, 200m - 25.24.
Jako ciekawostkę można podać fakt że trener sochaczewskiej ekipy został na dystansie 100 metrów pokonany przez swoją zawodniczkę.
Na odnotowanie zasługuje również dobry start Martyny Orlińskiej w rzucie młotem juniorek młodszych. Startująca w barwach "Błyskawicy" Domaniewice zawodniczka posłała sprzęt na 43.32 ok. metr poprawiając rekord życiowy.